Kaip mintys ir žodžiai veikia mūsų gyvenimą
Žodžiai ir mintys veikia mūsų gyvenimą. Mokslininkai padarė pritrenkiantį atradimą: mūsų genetinės dalelės, DNR geba suprasti žmogaus kalbą, jų „ausys“ tiesiog idealiai pritaikytos fiksuoti garso vibracijas
Informacija pateikiama dviem variantais – balso įrašu ir tekstu. Pasirinkite jums priimtiną variantą.
Tekstas
Tušti pokalbiai eikvoja jūsų energiją, ypač emocingi plepalai. Kai jūsų gyvenime vyksta kas nors svarbaus, išbandykite tokią praktiką. Laikykite informaciją apie tą vyksmą savo viduje, niekam nepasakokite, nors ir kaip knietėtų. Tokiu atveju išsaugosite šio įvykio galią ir potencialą. Panašiai elkitės ir priešingu atveju: kai kas nors stengiasi įtraukti jūs į savo pasakojimą, likite ramus, neįsijauskite, tarsi iš šalies stebėkite savo emocijas. Neleiskite, kad pašnekovas jus valdytų ir įtrauktų į savo emocijų lauką. Netrukus šalia esantys žmonės pastebės, kad jus supa stiprios energetikos aureolė, tam tikras paslaptingumo laukas. O iš tiesų jūs tiesiog išsaugojote save didesniems už tuščią pasiplepėjimą darbams.
Žodžiai ir mintys veikia mūsų gyvenimą. Mūsų genetinės dalelės, DNR, girdi žmogaus kalbą. Mokslininkai padarė pritrenkiantį atradimą: DNR geba suprasti žmogaus kalbą, jų „ausys“ tiesiog idealiai pritaikytos fiksuoti garso vibracijas. Kadaise Puškinas rašė savo žmonai: „Neteršk savo sielos skaitydama prancūzų romaniukščius“. Mūsų amžininkas, ko gero, atlaidžiai nusišypsotų, išgirdęs tokį genijaus patarimą, ir visai be reikalo. Paveldimumo molekulės priima ir garsinę, ir šviesos informaciją. Begarsio skaitymo signalai pasiekia ląstelių branduolius elektromagnetiniais kanalais. Vienas tekstas gali stiprinti, gydyti paveldimumą, o kitas tekstas gali jį gadinti, traumuoti. Maldos žodžiai žadina genetinio aparato rezervines galias, Prakeiksmai ardo elektromagnetines programas, vadinasi, trikdo normalų organizmo vystymąsi.
Rusų mokslininkas genetikas Gariajevas tvirtina, kad žmogus savo minčių formomis kuria savo genetinį aparatą. Pavyzdžiui, vaikas, paveldėjęs iš tėvų tam tikrą programą, ima nepadoriai elgtis, vartoti nešvankius žodžius ir tuo pačiu naikina ir pats save, ir savo aplinką – tiek socialinę, tiek psichologinę. Ir rieda toks netinkamos elgsenos kamuolys iš vienos kartos į kitą. Taigi mūsų genetiniam aparatui toli gražu ne tas pats, ką mes sakome, ką galvojame, kokias knygas skaitome. Viskas įsigeria į banginės prigimties genomą, tai yra genetinę programą, kuri kreipia ląstelių ir viso organizmo paveldimumą viena ar kita kryptimi. Tad žodis gali sukelti vėžį ir gali išgydyti nuo nepagydomos ligos.
DNR
neskiria, ar bendraujate su gyvu žmogumi, ar su televizijos serialo herojumi.
Ar kada nors mąstėte apie tai, kad žodžiai ir mintys veikia mūsų gyvenimą. Ir
iš tikrųjų, žodžiai ir mintys ne tik veikia, bet tiesiog formuoja mūsų realybę.
Ir nuo to, ką kalbate, priklauso, kokį gyvenimą gyvensite. Jei matėte kino
filmą apie vandenį „Didžioji vandens paslaptis“, tai tikriausiai prisiminsite,
kad vanduo geba priimti, saugoti ir perduoti informaciją, net ir tokią subtilią,
kaip žmogaus mintis ar emocija, o ką jau kalbėti apie žodžius. Veikiant žodžio,
minties, emocijos energijai kinta visa vandens struktūra, jo molekulinė
sandara. Kadangi ir mes patys didžia dalimi esame sudaryti iš vandens, tai
žmogus pats žodžiu ar mintimi gali paveikti savo sveikatą ir visą kūną.
Atidžiau pažvelkime į mūsų gyvenime paplitusias frazes. Pradėkime nuo emocinio sušukimo, reiškiančio nuostabą – „Nieko sau“. Jei ištariate šią frazę, pagalvokite, ar daug gausite sau. Iškart pasistenkite prisiminti tokius atsitikimus, kai jums ko nors pritrukdavo. Visiems tekdavo, o jums nelikdavo. Tokios situacijos – Visatos atsakas į frazę „Nieko sau“.
O dabar pagalvokite, ar kartais nevartojate frazės „Aš nieko negirdžiu (nematau, nejaučiu)“. Kaip manote, ką į jūsų gyvenimą pritrauks šie žodžiai? Tikėtina, kad akių, ausų ar nosies negalavimus.
Kai jūs sakote ar galvojate „Aš storas, stora“, jūs gaunate papildomus viršsvorio kilogramus. Sakydami „Aš blogstu“ jūs įsigyjate ligų, pradedate jaustis blogiau. Juk pasakymas „aš blogstu“ reiškia ne tik lieknėjimą, bet ir „blogėjimą“. Frazę „aš blogstu“ pakeiskite žodžiais „Aš lieknėju“,, ir ši formulė ims veikti jus teigiamai. Jeigu jūs nuolat sakote „Man trūksta pinigų“, būkite tikri, kad niekada nebūsite patenkinti savo finansine padėtimi. Finansinę gausą generuos pakankamai dažnai kartojama frazė „Pinigai atplaukia pas mane lengvai ir dažnai“. Ir kai tik nustosite savo negatyviomis mintimis priešintis tam, ką paskelbėte, tuoj pat pastebėsite, kaip atsiveria varteliai pinigų srautui į jūsų piniginę.
Žodžiai „Regis, aš nieko neturiu“ programuoja nepriteklių visoje jūsų giminėje. Sakydami „Man reikia“ jūs gyvenate iš reikiamybės ir veikiami išorinių aplinkybių, tuo pačiu atimate galimybę tapti savo gyvenimo šeimininku. Vietoje „Man reikia“ sakykite „Aš renkuosi“.
Jei savo vaikui sakysite „Tu kvailys“, būkite tikri, kad jis prastai mokysis, nes jūs pats tokį jį sukūrėte.
Sakydami žmogui „Nenoriu tavęs matyti“, Dink man iš akių“, „Atstok nuo manęs“, „Dink iš mano gyvenimo“ jūs programuojate ryšių su tuo žmogumi nutraukimą. Nenustebkite, jei vėliau jis išeis iš šeimos ar, dar blogiau, iš gyvenimo. Būtent taip veikia Visatos dėsnis: ko prašote, tą ir gaunate. Prisiminkite vieną pasaką, kurioje žmona sako vyrui „Kad tu prasmegtum“. Būtent tai ir įvyksta tą pačią sekundę. Ir tai ne atsitiktinis pasakos siužeto vingis. Liaudis visais laikais žinojo žodžio ir minties galią. Liaudies pasakose dažnai kalbama, kaip veikia Visatos dėsniai.
Jei vaikui sakote „Tu parkrisi“, „Susilaužysi kojas“, „Nusisuksi sprandą“, tai nenustebkite, jei jūsų vaiką ištiks kaip tik tai. Jūs pats ką tik sukūrėte vaiko gyvenimo scenarijų. Atsiminkite, kaip dažnai sakote „Juk sakiau tau, kad...“, „Juk sakiau tau, kad būtent taip ir atsitiks“. Tai situacija, kai jūs pats pritraukėte negatyvą į savo artimojo gyvenimą. Vadinasi, ir į savo gyvenimą.
Jei sakote apie vyrus „Visi vyrai tokie“, Nėra nė vieno normalaus vyro“, jūs pati padarote taip, kad kiekvienas naujas jūsų gyvenimo vyras suteiks jums vien tik kančias, skausmą ir nusivylimą. Jei sakote žmogui „Aš tavęs tiesiog nevirškinu“, gaunate virškinimo trakto problemas, „Sėdi man ant sprando“ – osteochondrozę, Jei kartojate „Širdis krauju pasruvo“, „Man net širdis sustojo“ – būkite tikri, kad dangaus kanceliarijoje užsisakėte širdies ligą. Kad ir kas blogo nutiktų, svarbu negalvoti apie neigiamus padarinius, vyti iš galvos ir nuo liežuvio galo neigiamos įkrovos žodžius ir mintis. Juk ne be reikalo sukurtas priežodis „Pasakyta – padaryta“, tai reiškia, kad pasakęs kažką tu jau beveik esi padaręs tai, įjungęs vykdymo programą.
Bet ne viskas taip blogai. Lygiai taip pat veikia ir geri žodžiai bei mintys. Kurdami mintyse ir sakydami teigiamus žodžius jūs tuo pačiu kuriate pozityvą ir savo gyvenime, kuris dažniausiai pasireiškia sutiktais gerais žmonėmis ir maloniais įvykiais.
Štai dar viena svarbi žinia: keikdami žmogų, siųsdami jam prakeiksmus, vadindami jį įžeidžiančiais žodžiais, jūs veikiate ne tik jo, bet ir savo biolauką. Jūs griaunate savo subtiliąją energiją ir nukreipiate prakeiksmą ir į save, ir į savo vaikus. Prieš paleisdami stiprų žodelį kito žmogaus adresu, gerai pagalvokite, ar verta, gal geriau susilaikyti, o savo emocijas išlieti kur nors kitur – kad ir miške ar plynam lauke. Taip išsikrausite ir gausite daugybę malonių pojūčių visame kūne. Keisdami neigiamos įkrovos žodžius teigiamais jūs kuriate aplink save meilės ir pozityvo lauką. Tokiu atveju visi neigiami dalykai apeis jus dideliu lanku. O tardami žodžius „Aš myliu“ ir „Aš dėkoju“ jūs veikiate ir jus keičiate visą pasaulį. Tad kuo dažniau dovanokime šypseną, meilę, dėkingumą, atleidimą. Taip mes kursime šviesią energiją mūsų Visatoje. Negatyvių žodžių, veikiančių mūsų gyvenimo scenarijus, labai daug, bet dabar jūs pats galėsite aptikti juos savo kalboje ir neleisti, kad jie ardytų jūsų gyvenimą. Patikėkite, vien tik pakeitę savo mintis ir savo kalbėseną, jūs galite kardinaliai pakeisti savo gyvenimą – jis prisipildys laimės ir džiaugsmo.